Jakość, którą widać

poznaj kunszt rzemiosła

Kupując meble Hartmann decydują się Państwo na produkt wysokiej jakości, produkowany w Niemczech przez jednego z wiodących specjalistów w zakresie drewna litego w Europie. W konstrukcji oraz produkcji Państwa mebli korzystamy z doświadczeń zebranych od ponad 3 pokoleń w obchodzeniu się z drewnem litym. Dzięki najnowocześniejszej technologii oraz rzemieślniczemu Know-How tworzymy produkty, które zgodnie z DIN68871 mają prawo nosić miano "meble z drewna litego".

Uchwyty

Indywidualnie dobrane uchwyty. Wyrafinowane wzornictwo naszych produktów obejmuje również dobór specjalnych uchwytów. Metal, drewno czy też ich połączenie, wysokiej jakości elementy stylistyczne mają znaczny wpływ na estetykę mebla. Nie jest to produkt masowy i można go znaleźć tylko w niektórych programach firmy Hartmann. 

Prowadnice szuflad

Szuflady są wysuwane na precyzyjnych, prowadnicach kulkowych. Systemy mają wbudowaną regulację wysokości, która pozwala na łatwą regulację szuflad po wypoziomowaniu mebli. Wszystkie modele są wyposażone w hydrauliczne amortyzatory domykania.

Listwy stabilizujące

Ze względu na szczególną konstrukcję meble są narażone na wahania wilgotności powietrza co prowadzi do pęcznienia i kurczenia się drewna. Solidne listwy stabilizujące zapobiegają paczeniu się i pozostawiają wszystkie drzwi w linii prostej. Dopasowana blenda mocowań listwy również potwierdza kunszt Hartmann Möbelwerke.

Oświetlenie LED

Bardzo efektowne: "niewidoczne" oświetlenie LED. Istnieje coraz więcej możliwości zastosowania efektownego i specjalnego oświetlenia  na lub pod meblami. W ramach naszych programów oferujemy duży wybór design'erskich oświetleń.

Technika okuć

Niklowane, metalowe zawiasy. Drewno jest materiałem ciężkim. Stabilne zawiasy są z tego względu szczególnie ważne dla trwałości produktu. Korzystamy wyłącznie z najwyższej jakości produktów wiodących producentów niemieckich, austriackich oraz włoskich. Zawiasy puszkowe najnowszej generacji są wyposażone w zintegrowany amortyzator domykania.

Oskrzynie szuflad

W niektórych modelach stosujemy oskrzynie szuflad wykonane z drewna litego. Rzemieślnicze detale takie jak delikatnie zwężone krawędzie ścian oskrzyni czy też dno szuflady wyściełane skórą o drobnej strukturze są wyrazem największego kunsztu meblarskiego.

Akcenty z drewna łupanego

Podczas rozłupywania drewno pęka zależnie od struktury i przebiegu jego włókien. Powstają w ten sposób nieregularne struktury, podobnie jak podczas rozłupywania drewna do kominka. Po rozłupaniu drewno w postaci małych deseczek jest klejone w przypadkowej kolejności a na koniec szczotkowane. Małe, naturalne dzieło sztuki.

Paszport jakośći

Ważne informacje o meblach z drewna litego

Kupując meble Hartmann decydują się Państwo na produkt wysokiej jakości, produkowany w Niemczech przez jednego z wiodących specjalistów w zakresie drewna litego w Europie. W konstrukcji oraz produkcji Państwa mebli korzystamy z doświadczeń zebranych od ponad 3 pokoleń w obchodzeniu się z drewnem litym.

Copyright 2024 © Hartmann Möbelwerke GmbH